Penzion Ve Dvoře - ubytování Štědrá

Vážení hosté, zveme Vás do našeho rodinného penzionu v obci Štědrá, ležící v malebné krajině nedaleko Doupovských hor. Najdete zde klid, potřebný k relaxaci, nebo celou řadu typů na výlety za zajímavostmi zdejšího kraje, např. obce Valeč, Nečtiny, Žlutice, Toužim, Bečov nad Teplou a další.

Rodinný penzion s restaurací nabízí celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí. Penzion poskytuje ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a příslušenstvím(sprchový kout,WC,TV,lednička), maximální počet osob 16, v přízemí se nachází vlastní restaurace s výtečnou kuchyní, možnost objednání snídaní a polopenze. Půjčujeme společenské hry (šipky, stolní hokej, karetní hry). Také je k dispozici ohniště s možností opékání vuřtů, masa atd.

Pro skupiny lze objednat jednotné hotové jídlo, např. polévku, guláš /hovězí, vepřový, zvěřina/ vepřo knedlo zelo, svíčková atd.

Na Vaše přání jsme schopni zabezpečit stravování dle zdravého životního stylu společnosti STOB, se kterými spolupracujeme. Nabízíme víkendové pobyty se zajištěním zdravého stravování jak pro jednotlivce, páry, tak i celé rodiny. Volnočasové aktivity jsou na Vašem uvážení. Možnost zakoupení pomůcek, knih a brožur společnosti STOB.

Nejbližší okolí obce je vhodné pro pěší turistiku, rybolov, myslivost nebo houbaření. Je zde možnost zajištění vyjížďky na koních, v okolí je síť značených cyklostezek. Tipy na výlety můžete najít také na portálu Cesta z města.

V zimních měsících je okolní krajina vhodná pro běžkaře. Aktuální informace o sněhu rádi podáme na tel. 724 125 017